rodiná vila Hanspaulka – Studie

Odevzdali jsme studii rekonstrukce a přístavby rodinné vily ze 30-tých let minulého století na pražské Hanspaulce. V nejnižším podlaží vily, v kontaktu se zahradou, vznikne nový luxusní byt se soukromým atriem. Plánované dokončení v průběhu roku 2021. Tešíme se!

Hotel Golfi 03/10/2019

…práce na obnově exterieru hotelu Golfi v Poděbradech…aktuálně osazeno zábradlí a markýza s povrchovou úpravou šopovanou mosazí a voskem.

ELLE DECORATION a vila Aninka

„Nové číslo ELLE Decoration je zasvěcené návratům k moderně, poctivým řemeslům a cestování do neobvyklých lokalit. S podzimním splínem bojujeme kvalitním designem!“

chs ja ag 2019

Každoroční studijní výlet za architekturou s kolegy z Christoph Sauter Architekten. Tentokrát po ose Praha – Brno – Zlín – Luhačovice – Ostrava – Praha.

foto vila Aninka

Projekt rekonstrukce a dostavby vily Aninka je dokončen. Máme radost, že jsme jej mohli profesionálně zdokumentovat právě s fotografem Filipem Šlapalem.

Restaurant Day 2019

Restaurant Day je mezinárodní svátek pro všechny, kdo rádi vaří, rádi jedí a rádi poznávají nové lidi. Kdokoliv si na jeden den může zkusit, jaké to je vést vlastní restauraci.

nový web Alinče architekti

U příležitosti letošního 10. výročí založení naší rodinné značky Alinče architekti jsme spustili novou verzi webových stránek. Postupně doplňujeme starší projekty tak, aby byla prezentace brzy kompletní. Díky Filipu Kratochvílovi za bezvadnou a inspirativní spolupráci při vytváření nového webu.